ARTYSTYCZNE FORMY RUCHU

Instruktor: Bożenna Liberska
sala kameralna
Wtorek    
16:30 - 17:30 - grupa młodsza
17:30 - 18:30 - grupa średnia
18:30 - 19:30 - grupa starsza
Czwartek 
15:45 - 16:45 - grupa młodsza
16:45 - 17:45 - grupa średnia
17:45 - 18:45 - grupa starsza

STUDIO TAŃCA GOLD

Instruktor: Wioletta Robak-Gabarkiewicz
Poniedziałek - scena w sali kinowo-widowiskowej
16:00 – 16:40 gr. V
16:40 – 17:30 gr. IV
17:30 – 18:30 gr. III
18:30 - 19:40 gr. II
19:40 – 20:50 gr. I
Piątek – sala kameralna
16:00 – 16:40 gr. V
16:40 – 17:30 gr. IV
17:30 – 18:30 gr. III
18:30 - 19:40 gr. II
19:40 – 20:50 gr. I

TANIEC TOWARZYSKI

Instruktor: Piotr Soja
Wtorek - sala kameralna
15:30 - 16:30 - Grupa turniejowa
Środa – sala kameralna
15:45 - 16:30   Pierwszy krok
16:30 - 17:15  Grupa zeszłoroczna
17:15 - 18:45  Grupa turniejowa
18:45 - 20:00  Senior Hobby 2
20:00 - 21:15  Senior Hobby 1
Piątek – sala konferencyjna
15:45 - 16:30  Pierwszy krok
16:30 - 17:30  Grupa zeszłoroczna
17:30 - 19:00  Grupa turniejowa

DZIECIĘCA SEKCJA PLASTYCZNA

Instruktor: Dorota-Ruta Zdanowicz
pracownia plastyczna
Środa     
16:00 - 17:00 Grupa I najmłodsza
17:00 - 18:30 Grupa II średnia
Czwartek
16:30 - 18:00 Grupa III starsza

SEKCJA PLASTYCZNA DLA DOROSŁYCH

Instruktor: Dorota-Ruta Zdanowicz
Wtorek – pracownia plastyczna
14:15-16:15

SEKCJA PLASTYCZNA DLA MŁODZIEŻY

Instruktor: Hubert Winnik
Czwartek – pracownia plastyczna
16:30-18:30

SEKCJA TEATRALNA

Instruktor: Izabela Spławska
Wtorek – scena w sali kinowo-widowiskowej
16:00-17:30 Gr. dziecięca
17:30-19:00 Gr. młodzieżowa
19:00-20:30 Gr. dorosłych

PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA

Instruktor: Filip Pielesiak
Poniedziałek
17:00-20:00 Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Chór Dziecięcy PICCOLO

Instruktor: Wojciech Witkowski
Wtorek – sala konferencyjna
15:45 - 17:00 Gr. młodsza
17:00 - 18:15 Gr. starsza

MIĘDZYRZECKI CHÓR KAMERALNY

Instruktor: Paulina Staniec
Środa – sala konferencyjna
18:00 - 19:30 Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

SEKCJA SZACHOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Instruktor: Paweł Gąbka
Poniedziałek – sala lektoratów
16:00 - 18:00 Gr. początkująca
18:00 - 20:00 Gr. zaawansowana

SEKCJA GIER STRATEGICZNYCH

Instruktor: Mateusz Olanin
Piątek – sala konferencyjna w Bibliotece
15:30-19:00